Web sayfamıza hoş geldiniz  | 26.02.2018 02:37:29
E-Posta | Bağlantılar | İletişim

19.07.2014 02:38:52
 
Niğde Esnaf Odaları Birliği, devir teslim töreni yapıldı
Eski Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Güçlü'den görevi devir alan Erdoğan Aykin, hizmetlerin en iyisini yapacağını, teslim aldığı görevi layığı ile ileriye götüreceğini belirtti.
Eski Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Güçlü'den görevi devir alan Erdoğan Aykin, hizmetlerin en iyisini yapacağını, teslim aldığı görevi layığı ile ileriye götüreceğini belirtti.

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği'nde Olağan Genel Kurulu sonucunda yapılan seçimde Niğde Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Aykin, rakibi Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadullah Çarboğa'yı 123 oya 77 oy farkı ile geçmiş yeni NESOB Başkanı olmuştu.

Aykin, yapılan devir teslim töreni ile görevi eski NESOB Başkanı Hanifi Güçlü'den devir aldı. Devir teslim törenine NESOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Niğde Esnaf Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Eker katıldı.

NESOB eski Başkanı Hanifi Güçlü törende yaptığı konuşmasında; "Geçtiğimiz günlerde birliğimizin Genel Kurulu'nu gerçekleştirdik. Yıllarca bu kurum çatısı altında görev yaptık. Yine yönetim içerisindeki bir arkadaşımızın başkan olması beni onurlandırdı ve gururlandırdı. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. NESOB yeni Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Aykin'e bundan sonraki hizmetlerinde başarılar diliyorum" dedi.

NESOB Yönetim Kurulu yeni Başkanı Erdoğan Aykin ise konuşmasında, "Hani Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum verdiği hizmetlerden dolayı ve Genel Kurulumuzda şahsıma oy veren vermeyen tüm esnaf arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra devir aldığımız bayrağı layığı ile ileriye götüreceğimize ve hizmetlerin en iyisini yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Tören NESOB Eski Başkanı Hanifi Güçlü'ye yeni Yönetim Kurulu tarafından verilen çiçek ile sona erdi.
Haber Okunma Sayısı 1522
4 yıl önce' yazıldı